Moje tvorba

Na čem pracuji

Jaké typy výrobků u mě najdete

Ručně vyrábím užitkovou i dekorativní keramiku. K tvorbě zahradní keramiky používám šamotovou hlínu, kameninu a keramiku pálím v elektrické peci na 1 200 °C. Výrobky zdobím kvalitními glazurami a také kobaltem, železem a burelem. Používám materiály zdravotně nezávadné.

- 01

Dekorativní keramika

Celoroční dekorativní keramika vhodná především do interiérů, ale vydrží i nevalné počasí: popisky názvů/vizitky (koření, květiny, jména) k zapíchnutí, mýdelničky rybičky, dózy čtyřhranné, slunce/měsíc, kryty na lampy, květináče, truhlíky.

strom
kytka_dum
- 03

Zahradní keramika

Celoroční zahradní keramika vhodná do exteriérů zahrad: zajíci, psi, kočky, ježci, kohouti, berani, ovce, prasátka, čísla domů se jmény, vyrytí jména mazlíčka.

snowflake
- 02

Užitná keramika

Celoroční užitná keramika vhodná především do interiérů domácností: vázy, hrníčky s podšálky, džbánky, misky, mísy, konvičky, tácy, set – tác s dvěma hrnky a konvičkou, taliře.

easter
- 04

Vánoce

Tématické vánoční keramické dekorace: andělé (se svíčkou), p.f. prasátka a miniprasátka, rybičky, podkovičky, hvězdy, vločky, svícny, aromalampy, věnce, zvonečky.

- 05

Velikonoce

Tématické velikonoční dekorace: zajíci, kuřátka, slepice, vajíčka, misky se zajíčky, misky na osení.